Foton Enerji Sistemleri | Hakkımızda
15259
page-template-default,page,page-id-15259,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Hakkımızda

İyi bir yatırım ve iyi bir gelecek için hoşgeldiniz.

Günümüzde, dünyada ve ülkemizde artan enerji ihtiyaçlarının karşılanmasında; Yenilenebilir Enerji kaynakları kullanılarak üretilen enerjinin daha çok ön plana çıktığını görüyoruz. Ve diyoruz ki “İyi bir yatırım ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için, biz buradayız.”

FOTON ENERJİ

Fotovoltaik (GES), Biyogaz- Kojenerasyon Alanında Hizmet vermektedir.

Enerji tasarrufu ve enerji üretimi; ülkemizde ve dünyada her geçen gün daha da önem kazanan bir alandır. Ancak sektöre genel olarak bakıldığında, devamlılığı ve sürdürülebilirliği artıran başlıca unsur, devletlerin koymuş oldukları yasalar ve kullanıcılara sağladıkları teşvik paketleridir. Ülkemizde de devlet kanaatinde, Yenilebilir Enerji kaynaklarına yönelik çalışmalar son yıllarda giderek artmaktadır.

2012 yılından itibaren, Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına (YEK) olan talebin giderek yükselmesi ve yürürlüğe giren yasalar bunun göstergesidir. Foton Enerji olarak teşvik ve yasaları yakından takip etmekteyiz.

Bu önemli yatırım için siz de bizim gibi düşünüyor ve yatırımınızı güvenli bir iş ortağıyla değerlendirmek, ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya proje desteği almak istiyorsanız, bizimle irtibata geçin. Yurt dışında uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve güçlü iş ortaklarımız sayesinde, size en uygun projeyi sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Fotovoltaik Sistemler

Fotovoltaik montaj sistemleri fotovoltaik panellerin çatı, cephe veya açık alanlar gibi yüzeylere monte edilmesini sağlarlar.

Montaj ve Satis sonrasi destek

Kaliteli bir sistem ve iyi projeye sahip olmanız sonrasında doğru geri dönüşümü alabilmek için tecrübeli ve kaliteli işçiliğe ihtiyaç duyarsınız.

Fotovoltaik, Kojenarasyon veya Biyogaz Sistemleri ile ilgili tüm soru ve projeleriniz için bir telefon kadar yakınınızdayız.