Foton Enerji Sistemleri | Danışmanlık
15897
page-template-default,page,page-id-15897,page-child,parent-pageid-15289,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Danışmanlık

Danışmanlık

Yenilenebilir Enerji kaynaklarından üretilen enerji; ülkemizde ve dünyada her geçen gün daha çok önem kazanmaktadır. Ancak sektöre genel olarak bakıldığında, devamlılığı ve sürdürülebilirliği artıran başlıca unsur, devletlerin koymuş oldukları yasalar ve kullanıcılara sağladıkları teşvik paketleridir.

Ülkemizde de devlet kanaatinde, Yenilebilir Enerjiye yönelik çalışmalar özellikle son yıllarda artarak devam etmektedir. 2012 yılından itibaren, Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına (YEK) olan talebin giderek yükselmesi ve yürürlüğe giren yasalar bunun göstergesidir. Foton Enerji olarak teşvik ve yasaları yakından takip etmekteyiz. Çünkü biliyoruz ki ülkemizdeki YEK piyasasının gelişiminde, çıkacak yasa ve teşvikler öncelikli göstergeler olacaklardır.

Fotovoltaik, Kojenarasyon veya Biyogaz Sistemleri ile ilgili tüm soru ve projeleriniz için bir telefon kadar yakınınızdayız.