Foton Enerji Sistemleri | Biyogaz
15758
page-template-default,page,page-id-15758,page-child,parent-pageid-15289,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Biyogaz

Biyogaz

Biogaz tesislerini bir bütün olarak ele aldığımızda, gelişmiş çiftçilik ve hayvancılık sektörleri dolayısıyla, bu alanın ülkemizdeki potansiyeli oldukça yüksektir.
İşletme kapasitesine bağlı olarak elektrik üretiminde efektif artışların gözlenebildiği biogaz tesisleri, tüketicilere kendi elektriğini üretebilme fırsatı sunmaktadır. Özellikle şebeke ağından uzak işletmelerde iletim hattı masrafları ve elektrik tüketimi göz önüne alındığında, biogaz elektrik santralleri oldukça kullanışlı ve tüketici dostu bir sistemdir.

Genel olarak hayvansal atıkların ham madde olarak kullanıldığı tesislerde, Foton Enerji diğer yenilenebilir enerji çözümlerinde izlediği yol gibi burada da tüketiciye özgü çözümler üreterek proje bazında sistemler oluşturur.

Tavuk, inek ve diğer birçok ticari hayvan çiftliği biogaz elektrik santralleri kurulumu yapılabilecek konumdadır.

Biogaz elektrik santralleri ile alakalı daha detaylı bilgi ve proje teklifi için, lütfen bizimle iletişime geçin.

Fotovoltaik, Kojenarasyon veya Biyogaz Sistemleri ile ilgili tüm soru ve projeleriniz için bir telefon kadar yakınınızdayız.